Завершився стиковий поєдинок між командами «Ротор» та «Університет» за право називатися найсильнішою командою футбольного сезону Хмельницького 2009-го року.
Голи: Ребекевша 8 (0:1), Федоченко 59 0:2), Безвещук 76 (1:2).
«Універ-Мадок»: Сандулов – Роговський, Гарієвський (Нємий 65), Мельник (Ілюшин 70), Безвещук, Сохорук, Гудзь (Яровий 85), Антонюк, Ткачук, Сяньков (Деусов 89), Мороз.
«Ротор»: Петричук – Кащук, Магріані, Думанюк (Ганджук 78), Костишин (Главацький 85), Олексійчук (Паляниця 90), Ребекевша (Лахмай Г 90), Кондак, Федоченко (Горобець 65), Шпаков, Гайдашевський (Крутяков 74).
Гравець матчу: Федоченко («Ротор»)
Головний матч футбольного сезону викликав небачений ажіотаж. Сама гра, як це часто буває у подібного роду поєдинках видовищною не була. Суперники за тайм створили по два-три моменти долю яких вирішувала індивідуальна майстерність. Першої помилки допустились номінальні господарі. Вони проґавили хороший пас Федоченко на Ребекевшу, який точним ударом у дев’ятку відкрив рахунок. У другому таймі «Ротор» забив вдруге. Федоченко отримав м’яч в штрафному майданчику і невідпорно з розвороту пробив по воротам Сандулова (0:2). Підсолодив гіркоту поразки Безвещук, який чудовим ударом зі штрафного не залишив шансів Петричуку (1:2).
Переглядів: 710 | Додав: Marselo | Рейтинг: 0.0/0