Головна » 2010 » Березень » 1 » Прикра нічия хмельничан
nullВиграючи 5:1 подоляни так і не змогли втримати перемогу

"Поділля-Універ" (Хмельницький) - "Прикарпаття" (Коломия) - 5:5 (5:1)

"Поділля-Універ": Сандулов - Ткачук М., Сяньков, Сохорук, Мороз, Мельник, Овчінніков, Чайковський, Гудзь, Роговський, Глушок, Антонюк
Тренер: Віктор Власов
Голи: Гудзь, 4 (1:0), Буджак Т., 13 (1:1), Роговський, 12 (2:1), Сохорук, 13 (3:1), Антонюк, 14 (4:1), Антонюк, 20 (5:1), Буджак Т., 21 (5:2), Буджак Т., 24 (5:3), Сверидов, 29 (5:4), Гаврилюк, 35 (5:5).
У рамках чемпіонату України з футзалу серед команд другої групи в Хмельницькому "Поділля-Універ" провів домашній поєдинок проти "Прикарпаття" із Коломиї. Команди перебувають на лідируючих позиціях в західній зоні, отож вболівальники сподівалися побачити цікавий матч.
Активніше розпочали саме гості, однак на 4-ій хвилині прекрасну контратаку завершив Олег Гудзь, який чудово пробив з розвороту в лівий нижній кут воріт - 1:0. Підопічні В. Власова з усіх сил намагалися розвинути успіх, проте отримали гол у свої ворота. Найрозторопнішим біля воріт Сандулова був Тарас Буджак. Практично одразу хмельничани змогли вийти вперед. Впродовж двох хвилин відзначилися Роговськимй та Сохорук. До завершення першого тайму дублем також відзначився Володимир Антонюк.
Певно у стані гостей відбулася серйозна розмова і на другий тайм вийшла інша команда. Героєм зустрічі став капітан гостей Тарас Буджак, який відзначився хет-риком. Також у ворота хмельничан забивали Сверидов та Гаврилюк. У підсумку бойова нічия 5:5, яка мало потішила наших вболівальників.
Черговий матч команда "Поділля-Універ" зіграє в суботу 27-го лютого з ДЮСШ №4 Рівне. Початок гри о 13.00. Місце проведення спорткомплекс ХНУ.

Переглядів: 1483 | Додав: Восьмерка | Рейтинг: 0.0/0